Duyuru Küfür, Argo ve Hakaret Kesinlikle Yasaktır!

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Katılım
4 Mar 2019
Mesajlar
2,845
Çözümler
12
Tepkime puanı
1,933
Puanları
113
Konum
Türkiye
Merhaba değerli hayvanlar.net kullanıcıları, sitemizi kurduğumuzdan bu yana sorunsuz bir şekilde devam ediyoruz. Umarım bu durum bozulmaz!

Hiçbir insanın, bir diğer insana küfür, argo ve hakaret etmesine müsaade edemem. Bu konuda olabildiğince hassasımdır, lütfen sizlerde dikkat edin bu konuda. Yakın zaman içerisinde büyük bir aile olmayı hedefliyoruz ve böyle güzel bir aile içerisinde rica ediyorum kendinizi küçük düşürücü hareketlerde bulunmayınız.

Küfür etmek acizlik göstergesidir. Kendini ifade edemeyenlerin sığındığı limandır diye bir söz vardır, çok severim. Eğer haksızlığa uğradığınızı düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin. Aksi hâlde tartıştığınız insanla çok daha kötü bir duruma gelebilirsiniz.

Sitemiz içerisinde argo kelimelerin kullanımına kesinlikle karşıyım. Buradaki üyelerimizin çoğunlu kadın üyedir, kadın üyeler olmasa dahi bu tarz konuşmalara karşıyız. Platformumuz herkes tarafından görülen bir platformdur, dışarıdan ziyaretçi olarak giren küçük kardeşlerimize örnek olmalıyız.

Lütfen bu dediklerimi dikkate alın. Yasak olan şeylerin yapılmasında ilk başta ikaz edilir, daha sonra siteden tamamen uzaklaştırılırsınız.

Hayvanlar.net
Tevfik AKTUNÇ
 
Benzer konular Forum Tarih
R Sohbetler 7 947

Benzer konular