Gülce

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

• gülce merhaba. bir buçuk aylık hamsterım koşmayı bıraktı ve sürekli kafesten çıkmak için 4 dönüyor gayet büyük bir kafeste ve oyuncak ve 28cmlik bir çarkı var bu konuda yardımcı olma şansınız var mı
    Merhaba Gülce hanım, linkteki başlıkta bulunan attığınız video kullanım dışı olmuş da adını soracaktım ya da nerden bulabilirim?

Konu 'Kuru Mamanın Zararları' Kuru Mamanın Zararları
    aselhan
    aselhan
    İzledim, sanırım "pet fooled" sizin dediğiniz de, çok etkileyiciydi ve de üzücüydü.
    Merhaba benim sultan papağanım hastalandı üç gündür çok halsiz ve sürekli uyukluyor ilk gün veterinere götürdük probiyotik verdi ciddi bir şey olmadığını söyledi yolculuğa çıkacağımız söyleyince çıkabilirsiniz sıkıntı olmaz dedi ama geldiğimizden beri halsiz ve yemini yok denecek kadar az yiyor suyuna probiyotik koyuyoruz suyunu güzelce içiyor ama yem yemediği için halsiz ne yapabilirim
    Merhabalar kedimi çiftleştirdim ve 3 adet yavru dünyaya geldi ancak babamızın sahibi yavrular doğalı bir hafta olmadan ben dişi isterim diye söylenmeye başladı yavruların cinsiyeti henüz belli değil. Bu durumda vereceğim yavruyu seçme hakkı ona mı ait yoksa bana mı karşımdaki kişi pek uzlaşmacı bir tavırda olmadığı için de biraz zor durumda kaldım bu konuda bilginiz varsa ve yardımcı olabilirseniz çok sevinirim
    Gülce
    Gülce
    Merhaba, bu tarz soruları profil mesajlarında maalesef yanıtlayamıyoruz. Başlık açarsanız sorunuzu cevaplamaktan mutluluk duyarım. :) 🐾
    Merhabalar daha önce size mamalar hakkında sormuştum ama ozaman kedim kısır değildi şu an kısır ve ben gerçekten işin içinden çıkamıyorum mama konusunda nd morina balıklı kullandım ama kısır kedi maması sadece tavuklu olarak var nd de bende uzun zamandır tavuklu kullanmıyırum bana önerebilecğiniz içerisinde et olan nd gibi yada ona yakın mamalar rica etsem sizi yormazsam şimdiden teşekkür ederim :)
    Gülce
    Gülce
    Merhaba bunun için ayrı bir başlık açmanız gerekiyor, başlık açtığınız zaman mutlaka cevap yazarım. İlginize teşekkürler.
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…