Pazar Günleri Neler Yapıyorsunuz?

Begüm

Hayvansever
Kedi Dostu
Katılım
6 Ağu 2019
Mesajlar
424
Tepkime puanı
220
Puanları
43
Konum
Zonguldak
Türkiye'de pazar günlerim çok güzel geçerdi, o gün düşünsenize tüm gün iş yok kendinize ve canlara vakit ayırıyorsunuz.

Oturduğum apartmanın altında kediler olurdu onları beslerdim, şimdi annem bakıyor gerçi onlara. Daha sonra kendime vakit ayırırdım, arkadaşlarım genel de gezmeyi ve alışveriş yapmayı tercih ediyorlar ama ben tüm gün evde yatsam yine doymazdım sanırım uykuya :)

Sizlerin pazar günü nasıl geçiyor? Neler yapıyorsunuz?
 

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Katılım
4 Mar 2019
Mesajlar
2,845
Çözümler
12
Tepkime puanı
1,933
Puanları
113
Konum
Türkiye
Pazar günleri değil, genel de her sabah uyanmadan önce annem kızım’ı getirir (kızım annemin dişi kedisi) kucağında, gel abiyi öp bir tane der ve çok garip bir şekilde yüzümü yalar.

Daha sonra kahvaltı hazırlanana kadar bahçemizdeki kedilerimizi doyururum, kahvaltıyı yaparım, arkadaşlarla genel de tavla atarız ve yanında olmazsa olmaz çay-kahve olur. Zaman ilerledikten sonra yeniden çıkıp karınlarını doyururum, daha sonra sokaktakilere geçerim. Eve gelirim, eğer spor salonuna gideceksem eğer direkt çantamı alır çıkarım, yoksa bilgisayarı açarım.

Akşam da yeniden besleme olur, akşam yemeğini yerim, çayımı veya kahvemi alırım geçerim bilgisayar başına. Hayır, şimdi düşündüm de sosyal aktivitem hiç yokmuş, yeni fark ettim inanın. Daha önceleri kitap okurdum ve çok uzun zamandır onu da yapmıyorum :(
 

SANCAKTAR

Hayvansever
Kopek Dostu
Katılım
5 Tem 2019
Mesajlar
115
Tepkime puanı
74
Puanları
28
Konum
İstanbul
Ben hafta içi sabah 1 saat erken kalkıp yavruyu besliyorum, eğer ortam ve dışarıdaki köpekler müsaitse beslemeden önce ufak bir yürüyüşle yakındaki toprak alana götürüyorum tuvalet için, sonra o yuvaya ben işe.

Cumartesi ve pazar günleri çok daha fazla gezintiyle geçiyor. tuvalet için dışarıya çıkma sayısı artıyor o günlerde. mahalle arasında gideceğim ufak tefek mesafelere eğer güneş tam tepemizde değilse birlikte gidiyoruz. akşamları da yavruda bizimle olacak şekilde sahile yürüyüşe gidiyoruz.