Duyuru İlan Kuralları

Serkan

Hayvansever
Kopek Dostu
Katılım
26 Haz 2021
Mesajlar
221
Çözümler
2
Tepkime puanı
130
Puanları
13
Konum
Kayseri
Önemli: Forumumuzda ücretli sahiplendirme yasaktır. Sahiplendirme ilanları kategorisinde yer alan tüm ilanlar ücretsiz sahiplendirme içerisindedir. Konu açan kişiler, aşağıda yer alan tüm kuralları kabul etmiş sayılırlar.

  1. İlan, şablona uygun bir şekilde paylaşılmalıdır. ŞABLON
  2. Evcil hayvanınıza ait olan resimler net bir şekilde olmalıdır.
  3. İlanlarda ücret istemek kesinlikle yasaktır. Forumda ilanı ücretsiz olarak paylaşarak, başka bir platforma yönlendirmek ve orada ücretli olduğunu belirtmek dahi yasaktır!
  4. -Bir hayvan için birden fazla sahiplendirme ilanı açmak yasaktır.
  5. -İlanlarda gereksiz yorumlar, müdahaleler, ve laf atma gibi durumlar ilan sahibi istediğinde silinecektir. Polemiğe girilmesi durumunda konunun kilitlenmesi, yönetimin kararına bağlıdır.
  6. -Konu başlıkları açıklayıcı bir şekilde olmalıdır. Örneğin, "2 Yaşındaki Tekir Kızımı Sahiplendiriyorum" uygun bir başlıktır. Ayrıca başlıklar, tamamıyla büyük harflerden oluşmamalıdır.
  7. -Sahiplenen kişi hakkında daha detaylı bilgi almadan sahiplendirmemenizi tavsiye ederiz. Bu kişi hakkında daha detaylı bilgi edinerek sahiplendiriniz. Forum yönetiminin kullanıcılar arasındaki olan ilişkilerde herhangi bir sorumluluğunu bulunmamaktadır. Yapacağınız sahiplendirmelerden Hayvanlar.net • Türkiye'nin En Büyük Hayvanlar Forumu sorumlu değildir. Herhangi bir yasal olmayan durumda, kişinin forumda bulunan kesinleşmiş bilgileri talep edildiği takdirde kolluk kuvvetlerine sunulacaktır.

Kurallara uymayan kişilere yönetimin kararına bağlı olarak cezai işlem uygulanacaktır.
 
Son düzenleme: