Duyuru HayvanlarNet Nedir?

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Serkan

Hayvansever
Kopek Dostu
Katılım
26 Haz 2021
Mesajlar
221
Çözümler
2
Tepkime puanı
130
Puanları
13
Konum
Kayseri
Bu konuda HayvanlarNet projesinden ve bu projenin amaçlarından bahsedeceğim. Aramıza yeni katılan hayvan severler bu konuyu okuyarak bilgi sahibi olabilir.

HayvanlarNet, 4 Mart 2019 tarihinde kurulmuş bir projedir. Amacı, hayvan severleri bir araya getirerek doğru bilgiler almalarını sağlamaktır. Platformda bulunan forum kısmında istenilen konu başlığı altında yazılar yazılabilir, sorular sorulabilir ve çok daha fazlası yapılabilir. Günümüzde yeni evcil hayvan sahiplenecek insanların yanlış bilinçlendirilmesini engellemek bu amaçlarımızdan birisidir. Kullanıcılarımızla beraber her geçen gün daha fazla büyüyoruz ve gelişiyoruz :)

HayvanlarNet Forum Nedir?
Hayvanlar Net Forum, bu projenin ana alanıdır. Bu alanda hayvan severlere platforma kayıt olabilir ve tartışmalara katılabilirler. Platformun sunmuş olduğu birçok kategoride bilgi sahibi olabilir ve bilgilerini diğer kullanıcılar ile paylaşabilirler. Konular, sorular, aktiviteler ve çok daha fazlası HayvanlarNet'te kullanıcıları bekliyor. Henüz aramıza katılmadıysan, sağ üstteki kayıt ol butonundan çok kısa bir süre içerisinde sende aramıza katılabilirsin.

HayvanlarNet Bilgi Nedir?
HayvanlarNet Bilgi, evcil hayvan sahiplerinin, hayvan severlerin ve yeni bir evcil hayvan edineceklerin bilgi yuvasıdır. Birçok kategoride hayvanlar hakkında bilgiler edinilmesi HayvanlarNet Bilgi ile mümkündür. Kediler, köpekler, kuşlar ve daha fazla hayvanın beslenme, bakım ve özellikleri gibi bilgilere bu alandan ulaşabilirsiniz. Hayvanlar hakkında doğru bilgi aktarmak için her geçen gün çalışıyoruz :)


HayvanlarNet Bilgi

HayvanlarNet Forum

HayvanlarNet Mobil Uygulaması

HayvanlarNet olarak her geçen gün daha fazla hayvan severe ulaştığımız için oldukça mutluyuz. Herkese teşekkür ederiz :)
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer konular