Dostum son uykusuna daldı

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

semih_

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Ne şekilde öldüğünü bile bilmediğim, dershaneden geldikten sonra kafeste Tarçın yerine başka bir hamster gördükten ve annemin Tarçın öldü diyişinden sonra anladığım olay. İlk hamsterim her ne kadar bir çok kez canımı yakmış, kızdırmış olsa da sevdiğim bir hayvandı ve öldüğü anı bile göremedim. Kendisini gömdük şu anda uyuyor, sizinle paylaşmak istedim umarım mutludur :cry:

Screenshot_6.jpg

KCG

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Bunu duyduğuma gerçekten çok üzüldüm, ışıklar içinde uyusun.😐

KCG

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Teşekkür ederim bende çok üzgünüm, yeni dostumun ortamına alışmasını bekliyorum
Umarım onunla da güzel bir bağ kurarsınız. Normalde şahsi fikrimi açıklamak istemezdim ama keşke kendinize yas tutmak için zaman tanısaydınız, aynı anda birçok duygu yükü yasamak psikolojinizi zorlayabilir. Yas sürecini tamamladıktan sonra ailenize yeni birini katmak ve bağ kurmak daha sağlıklı olurdu. Fakat tabiki siz böyle tercih etmişsiniz.

Ayrıca ölüm sebebi için otopsi yaptirilabiliyor. Hamsterinizi düzenli veterinere götürüyor muydunuz? Onların da düzenli kontrollere ihtiyacı var.

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
başınız sagolsun.

semih_

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Umarım onunla da güzel bir bağ kurarsınız. Normalde şahsi fikrimi açıklamak istemezdim ama keşke kendinize yas tutmak için zaman tanısaydınız, aynı anda birçok duygu yükü yasamak psikolojinizi zorlayabilir. Yas sürecini tamamladıktan sonra ailenize yeni birini katmak ve bağ kurmak daha sağlıklı olurdu. Fakat tabiki siz böyle tercih etmişsiniz.

Ayrıca ölüm sebebi için otopsi yaptirilabiliyor. Hamsterinizi düzenli veterinere götürüyor muydunuz? Onların da düzenli kontrollere ihtiyacı var.
Haklısın zaten haberim eve geldiğimde oldu öldüğünü annem ve babam farketmişler sonra gidip yenisini almışlar.

Ayrıca maalesef bulunduğum yerde kemirgen veterineri yok o yüzden bir anormallik farketmediğim sürece götüremiyorum uzak olduğu için

KCG

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Haklısın zaten haberim eve geldiğimde oldu öldüğünü annem ve babam farketmişler sonra gidip yenisini almışlar.

Ayrıca maalesef bulunduğum yerde kemirgen veterineri yok o yüzden bir anormallik farketmediğim sürece götüremiyorum uzak olduğu için
Anlıyorum, umarım istediğiniz yardımı bulabilme imkanına kavuşursunuz ve yeni arkadaşınız ile güzel bir bağınız olur.

semih_

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Anlıyorum, umarım istediğiniz yardımı bulabilme imkanına kavuşursunuz ve yeni arkadaşınız ile güzel bir bağınız olur.
Teşekkür ederim, yeni yuvasına yavaş yavaş alışıyor.

• Beğen
Tepkiler: KCG