Yavru Hamsterım Yere Düştü

alperenurek29@g

Hayvansever
Kemirgen Dostu
hamsterım daha yavru yarım metre gibi bir yükseklikten düştü ve ilk olarak etrafında döndü yalpaladı sonrasında ise yerine geçip dinlendi sizce ne olmuştur

BZC

Teknik Sorumlu
Yönetici
Kus Dostu
Yarım metre yükseklik hamsterlar için risk oluşturmaz. Bir problem olmaz, şuan ne durumda?

alperenurek29@g

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Yarım metre yükseklik hamsterlar için risk oluşturmaz. Bir problem olmaz, şuan ne durumda?
şuan kafesinin içindeki boruda bekliyor hareket ediyor biryerlerini yalıyor
ama ilk düştüğünde sabit kaldı böyle sonrasında kendi etrafında döndü döndü böyle yalpaladı

ama ilk düştüğünde sabit kaldı böyle sonrasında kendi etrafında döndü döndü böyle yalpaladı
şuan çok korkuyorum ölücek diye bir şey olmaz değilmi daha çok yavru

BZC

Teknik Sorumlu
Yönetici
Kus Dostu
Çok yavru olmasaydı kesinlikle birşey olmaz diyebilirdim. Kendi etrafında dönmesinin sebebi şoka girmiştir. Hamsterlar 1 metre yüksekliklerden bile oyun olsun diye kendini atan canlılar. Birşey olacağını sanmıyorum. Siz yine de gözlemleyin.

alperenurek29@g

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Çok yavru olmasaydı kesinlikle birşey olmaz diyebilirdim. Kendi etrafında dönmesinin sebebi şoka girmiştir. Hamsterlar 1 metre yüksekliklerden bile oyun olsun diye kendini atan canlılar. Birşey olacağını sanmıyorum. Siz yine de gözlemleyin.
şoka girdiyse sorun yok ozaman, çok teşekkür ederim içimi rahatlattınız.

Duru3ah

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Merhaba bugün yavru hamster sahiplendim benım 3.hamsterim fakat bu daha yavru yarım metre yükseklikten düştü fakat 3 saat oldu hala arka ayakların sürülüyor yemek,su hiç birsen yemiyor ve ayaklarını hareket ettirmiyor ne yapmam gerekiyor