Muhabbet Kuşum Yemek Yemiyor

tsmerve

Hayvansever
Kus Dostu
Arkadaşlar pazar akşam geldi kuş o günden beridir yemek yemiyor sadece su içiyor birde çubuk üzerinde olduğu yerde duruyor hareket yok kuş sesi açınca canlanıyor sebebi yalnız kaldığından mı acaba

Ekli dosyalar

• 20240910_105659.jpg
    20240910_105659.jpg
    1.3 MB · Görüntüleme: 3

zynppppp

Hayvansever
Kus Dostu
Ortama alışmaya çalısıyordur.Yavru ise yem kırıp kiramadigina bakın kiriyorsa ymelikte veya yemlik dışında yem kabukları görürsünüz.Kafes içine bir tane dal darı asın kuşlar dal dariya hayır diyemez.Her ihtimale karşı kafes dibine bir kapta yem koyun.Bu süreçte çok fazla üzerine gitmeden elinizle yem uzatıp yemesi için teşvik edin ilk yememezlik yada ısırma gibi davranizlari olabilir elinizi çekmeden sabır ile bekleyin.zmanla elinize de alısacaktır.

tsmerve

Hayvansever
Kus Dostu
bize karşı bir saldırganlığı yok daldarı var kafesinde hiç yemedi kuş yemlerinde ayıklanmış kabukta yok yumurta haşlayıp verdim gagasıyla almaya yeltenmiyor önüne kaşıkla bile uzattım sanki yemek yemeyi bilmiyor muş gibi

zynppppp

Hayvansever
Kus Dostu
bize karşı bir saldırganlığı yok daldarı var kafesinde hiç yemedi kuş yemlerinde ayıklanmış kabukta yok yumurta haşlayıp verdim gagasıyla almaya yeltenmiyor önüne kaşıkla bile uzattım sanki yemek yemeyi bilmiyor muş gibi
Kuş kaç aylık yavru mu ? Yemiyorsa sizin beslemeniz gerekecek.

tsmerve

Hayvansever
Kus Dostu
merhabalar bugün biraz daha iyi dal darı yiyor sadece yemi dediğiniz gibi yavru muhabbet kuşu olarak alacağım bir de durduğu yerde küçük mırıltılar çıkarıyor rahatsızlığı mı var acaba normal yavru kuşlar gibi canlı değil kafeste turlamıyor hiç

zynppppp

Hayvansever
Kus Dostu
merhabalar bugün biraz daha iyi dal darı yiyor sadece yemi dediğiniz gibi yavru muhabbet kuşu olarak alacağım bir de durduğu yerde küçük mırıltılar çıkarıyor rahatsızlığı mı var acaba normal yavru kuşlar gibi canlı değil kafeste turlamıyor hiç
Beyaz peçete uzerinde Dışkıların fotoğrafını ve sesi cikardığı videosunu paylaşır mısınız ?

tsmerve

Hayvansever
Kus Dostu

Ekli dosyalar

• 20240912_122347.jpg
    20240912_122347.jpg
    2.2 MB · Görüntüleme: 4