Kedimde Bi Türlü Geçmeyen Mantar

Bbeyzaa

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Merhaba arkadaşlar Nisan'da 1 yaşına giren dişi bir kedim var. Önceden de konu açmıştım tekrar açıyorum maalesef çünkü biz hala iyileşemedik... Birçok veterinere gittik ama hiçbirisi donanımlı veterinerler değildi Isparta'da yaşadığım için de öyle bir veteriner var mı varsa da neresi olduğunu bilmiyorum Isparta küçük bir şehir.. burdur'da tanıdığımız bir veteriner var şu an onunla beraber ilerliyoruz ama pek bir yol kat edebildiğimiz söylenemez hekimimiz de çok şaşkın ilk kez böyle bir şey başıma geldi diyor burdur'da hayvan hastanesindeki hocalarına danıştı yurt dışında böyle bir vakada rif ampul kullanılmış ve işe yaramış bizde ref ampule başladık sırtımızdaki yaralar geçti şimdi boynumuzu da artmaya başlıyor boynumuza çok yapmamıştık refan bunu zaten azıcık bir şey tekrar aldım bu ikinci alışım şu an ama antibiyotik olduğu için de sürekli kullanmak istemiyorum... Başından böyle bir şey geçen birisi varsa lütfen yardım etsin ekosin kullandık biz de bir şey yaramadı maalesef yardımcı olursanız çok sevinirim 🥺 hayvan hastanesi gitmeyi de istemiyorum çünkü orada kalması gerekecek yüksek ihtimal kedim de çok nazlı bir kedi orada daha çok stres olacağını düşünüyorum..