Kedim Evden Kaçtı Ve Geldi Ama...

Bbeyzaa

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Merhaba bugün nasıl olduysa sabah babam markete giderken kedim evden kaçmış başka ihtimal yok çünkü ama hiç de görmemiş kaçarken biz de o sırada onu arıyorduk zaten hatta babam çıkmadan önce ablam Çimen'i bulamıyorum demeye başlamıştı ama başka çıkacak zamanı da olmadı.. her neyse kedim mantar zaten farklı bir konuda yazmıştım onu da daha yeni. Binanın içerisinde yaklaşık yarım saat içinde bulduk. Eve geldiğinden beri iyi değil. Sürekli uyuyor en sevdiği oyuncağıyla bile oynamıyor sevdiği yaş mamayı yemiyor ve bunun üstüne yediği mamayı kustu, vitamin tarzı bişi icirmistik onu da kustu toplam 3 kere kustu.. ne yapmalıyım depresyonda gibi ama kusuyor da bir yandan yardım edin lütfen

BOBO

hayvanlar.net
Meraklı Üye
Egzotik Dostu
Kedinizin davranışlarını ve sağlık durumunu yakından takip edin. Eğer kusma devam ederse, ateş, halsizlik veya diğer belirtiler varsa, bu bilgileri veterinere aktarın.

Kedinizin kaçış sonrası stres ve korku yaşaması normaldir. Ona sakin bir ortam sağlayarak rahatlamasına yardımcı olabilirsiniz. Sessiz ve güvenli bir alan yaratın ve onu rahatlatacak sevdiği eşyaları yanına koyun.

Kusma nedeniyle dehidrasyon riski artabilir. Kedinizin yeterli miktarda su içtiğinden emin olun.

Bbeyzaa

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Kedinizin davranışlarını ve sağlık durumunu yakından takip edin. Eğer kusma devam ederse, ateş, halsizlik veya diğer belirtiler varsa, bu bilgileri veterinere aktarın.

Kedinizin kaçış sonrası stres ve korku yaşaması normaldir. Ona sakin bir ortam sağlayarak rahatlamasına yardımcı olabilirsiniz. Sessiz ve güvenli bir alan yaratın ve onu rahatlatacak sevdiği eşyaları yanına koyun.

Kusma nedeniyle dehidrasyon riski artabilir. Kedinizin yeterli miktarda su içtiğinden emin olun.
Kedim yemek yemeye su içmeye başladı:). Kendisi bize trip attı sanirim. Başına kimsenin gelmez umarım yarım saatte bile böyle oldu:( Cevabınız için teşekkür ederim. Bol bol ilgilenince şuan oyun oynamaya bile başladı;)

• Beğen
Tepkiler: BZC

BZC

Teknik Sorumlu
Yönetici
Kus Dostu
Kedim yemek yemeye su içmeye başladı:). Kendisi bize trip attı sanirim. Başına kimsenin gelmez umarım yarım saatte bile böyle oldu:( Cevabınız için teşekkür ederim. Bol bol ilgilenince şuan oyun oynamaya bile başladı;)
Strese bağlı durum o zaman. Umarım tekrar bu sorunu yaşamazsınız :)

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
hem kaçıyor hem stres yapıyorlar. gözleri hep dışarda ama dışarda da korkuyorlar.

ah bu kediler :)

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
bizimkide kendini koltugun içine hapsedip ağlıyor; koltugu kaldırınca da sanki zorla sokmuşuz gibi bağırıp bize kızıyor.

tatlı mı bela mı çözemedim henüz ; ama evlat işte. atsan atılmaz satsan satılmaz :D