Kedim 4.Kattan Düştü

Asmtktaa

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba, öncelikle kedimin durumu şu an iyi
1 hafta önce pazar günü gece saat 1 gibi açık unuttuğumuz bir camdan kedim 4.kattan aşağıya düştü.
Dışarıdan gelen miyavlama sesleri içime şüphe düşürdüğü için evi kontrol etmeye karar verdim, ne yazık ki evde kedimi bulamayınca aşağıya indim hemen
Bulduğumuzda bir sıkıntısı yok gibiydi fakat ayaklarını oynatamıyordu vakit kaybetmeden hemen veterinere götürdük.
Durumu ağırdı, iç kanaması vardı fakat neyse ki bir yeri kırılmamıştı
5 gün veterinerde kaldıktan sonra eve geldi fakat yemek yeme sıkıntımız var
Kedim en sevdiği ıslak mamayı bile yemiyor, yalayıp bırakıyor o yuzden kıyılmış ıslak mama deneyeyim dedim fakat onu da azıcık yalayıp bırakıyor.
Macun mamalar var ödül maması olarak kullandığımız sadece onları yiyor
Kedim baya zayıfladı aç kalmasından korkuyoruz o yuzden sürekli bahsettiğim ödül mamasından veriyoruz öbürlerini yemiyor
Kedim için önerdiğiniz iştahla yiyebileceği kıvamı macun gibi olan ıslak mama biliyor musunuz acaba? Sürekli ödül maması verirsek daha da hastalanabileceğinden korkuyoruz.

• Beğen
Tepkiler: BZC

BZC

Teknik Sorumlu
Yönetici
Kus Dostu
Merhaba, bazen böyle sağlık sorunları ve şok durumlarında iştahsızlık olabiliyor. Zamanla yemesi düzelecektir. Normal mamasını ıslatıp vermeyi denediniz mi? Eğer çok aşırı zayıflayıp güçten düşecek durumdaysa veteriner hekim takviye yapabilir.

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Eğer fizyolojik olarak hiçbirşeyi olmadıgına eminseniz stres kaynaklıdır. eninde sonunda yer diye düşünüyorum.