Alacağım Scottish Fold Safkan Mı?

atillacatak

Hayvansever
Kedi Dostu
Selam ben scottish fold kedi almak istiyorum ve bir kediye denk geldim. Ama safkan mı değil mi emin değilim. Safkan mı yoksa melez mi melezse hangi cinsin karışımıdır yardımcı olur musunuz? Fotoğrafları bunlar (1 yaşındaymış)
Ayrıca dişi olduğunu söylemeyi unutmuşum

Ekli dosyalar

• IMG-20240805-WA0002.jpg
    IMG-20240805-WA0002.jpg
    55.8 KB · Görüntüleme: 6
  • Screenshot_20240806-150236_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20240806-150236_WhatsApp.jpg
    127.4 KB · Görüntüleme: 5

atillacatak

Hayvansever
Kedi Dostu
(Silindi)

Evcil hayvan satışı yasaktır. Fiyat vermeyiniz!

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Öncelikle satın alma durumu yanlış; yapılan dogru değil. bir de fiyat mı soruyorsunuz bize. cidden ilginçsiniz.

Hadi satınalmayı istedin; safkan olması neyi değiştirecek onu anlamadım. safkan scootishlerin ek bir özelliği mi geliyor yanında?

Sorunuza da cevap vereyim; herhangi bir hayvanın görünüşünden safkanlgıını çözemezsiniz; secere belgesi gerekir.

• Beğen
Tepkiler: BZC

atillacatak

Hayvansever
Kedi Dostu
Öncelikle satın alma durumu yanlış; yapılan dogru değil. bir de fiyat mı soruyorsunuz bize. cidden ilginçsiniz.

Hadi satınalmayı istedin; safkan olması neyi değiştirecek onu anlamadım. safkan scootishlerin ek bir özelliği mi geliyor yanında?

Sorunuza da cevap vereyim; herhangi bir hayvanın görünüşünden safkanlgıını çözemezsiniz; secere belgesi gerekir.
(Silindi)

BZC

Teknik Sorumlu
Yönetici
Kus Dostu
Evcil hayvan satışı yasak olduğu için fiyat bilgisi vs verdiğiniz mesajlar silinmiştir. Safkan takıntınız varsa belgesi ve soyunu kanıtlaması gerekiyor. Anne-baba önemlidir.